IPW65R050CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPW65R050CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C6639966
Package
TO-247-3-41
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 102nC@10V 227W 29A 4.975nF@400V 4V 50mΩ@10V,24.8A 650V 68pF@400V TO-247-3-41 MOSFETs ROHS