EKY-630ELL102MLP1S
MFR.Part #
EKY-630ELL102MLP1S
JLCPCB Part #
C711657
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 2.9A@100kHz 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS