E32D150LPN722UC54U
MFR.Part #
E32D150LPN722UC54U
JLCPCB Part #
C6546299
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 15V 22.2mm 50.8mm 7200uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS