MCU20P10-TP
MFR.Part #
MCU20P10-TP
JLCPCB Part #
C668963
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 100mΩ@10V 12A 140pF 2.1nF 3V 61nC@10V 70W TO-252-2 MOSFETs ROHS