104MPW160K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
104MPW160K
JLCPCB Part #
C5866473
Package
Plugin,D6.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 90V、160V ±10% Plugin,D6.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS