333MPW250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
333MPW250K
JLCPCB Part #
C6059463
Package
Plugin,D6.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、250V 30nF ±10% Plugin,D6.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS