PLD-27A35PQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PLD-27A35PQ
JLCPCB Part #
C5828691
Package
Plugin,D=30mm
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 3.5kHz 30mm 3V~24V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,D=30mm Buzzers ROHS