MV221M6R3E077ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
MV221M6R3E077ETR
JLCPCB Part #
C65209
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS