KM100M250G125A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM100M250G125A
JLCPCB Part #
C5129777
Package
Plugin
Description
10mm 10uF 2000hrs@105℃ 250V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS