KM121M400K315A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM121M400K315A
JLCPCB Part #
C124218
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
120uF 18mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS