3EZ20D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
3EZ20D5-TP
JLCPCB Part #
C5518553
Package
DO-15
Description
20V 3W 500nA@15.2V 7Ω DO-15 Zener Diodes ROHS