DFLZ180-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DFLZ180-TP
JLCPCB Part #
C7265128
Package
SOD-123FL
Description
180V 1W 1uA@130V 400Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS