MBRL40100CT-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBRL40100CT-BP
JLCPCB Part #
C3757108
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 40A 710mV@20A 80uA@100V TO-220AB Schottky Diodes ROHS