MP2224K32D4J8LC
MFR.Part #
MP2224K32D4J8LC
JLCPCB Part #
C5280004
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 320V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS