MPP104J2J1006115LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP104J2J1006115LC
JLCPCB Part #
C2895620
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS