C82683J3AE4R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82683J3AE4R8LC
JLCPCB Part #
C3018862
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 68nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS