MPP824J2G1911188LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP824J2G1911188LC
JLCPCB Part #
C109876
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 820nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS