MP2104K27D1R6LC
MFR.Part #
MP2104K27D1R6LC
JLCPCB Part #
C105760
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS