PCR1CCN102MC12LL50WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR1CCN102MC12LL50WP
JLCPCB Part #
C453494
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS