ECR1VGK471MFA100016
MFR.Part #
ECR1VGK471MFA100016
JLCPCB Part #
C397095
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 3000hrs@105℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS