ECR1VPT471MLL100016
Extended
- Manufacturer
- Nantong Jianghai Capacitor
- MFR.Part #
- ECR1VPT471MLL100016
- JLCPCB Part #
- C190968
- Package
- Plugin,D10xL16mm
- Description
- 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS