PCR0EEL821MF08CC33WP
MFR.Part #
PCR0EEL821MF08CC33WP
JLCPCB Part #
C2918265
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 6.3mm 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS