EKHE421VSN881MR50Z
MFR.Part #
EKHE421VSN881MR50Z
JLCPCB Part #
C7472376
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mm 420V 50mm 880uF ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS