ELXM161VSN561MQ30S
MFR.Part #
ELXM161VSN561MQ30S
JLCPCB Part #
C1605256
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2.325A@50kHz 25.4mm 30mm 560uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS