AHD474M50B12T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHD474M50B12T
Description
-40℃~+105℃ 424Ω@120Hz 470nF 4mm 5.8mm 5000hrs@105℃ 50V 8.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD