CG164U010X5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG164U010X5L
JLCPCB Part #
C2622666
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.16F 10V 142.88mm 2000hrs@85℃ 27.1A@120Hz 6mΩ@120Hz 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS