THA141M400AC0C
MFR.Part #
THA141M400AC0C
JLCPCB Part #
C2622540
Description
-55℃~+85℃ 1.08A@20kHz 1.45Ω@120Hz 10mm 140uF 400V 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS