SLP391M400E4P3
MFR.Part #
SLP391M400E4P3
JLCPCB Part #
C3721093
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 400V 47mm 851mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS