CGS192T350V4C
MFR.Part #
CGS192T350V4C
JLCPCB Part #
C2622621
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 1900uF 2000hrs@85℃ 350V 5.9A@120Hz 50.8mm 56mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS