SLP391M420E9P3
MFR.Part #
SLP391M420E9P3
JLCPCB Part #
C2621643
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.67A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 420V 52mm 851mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS