PCV1EVM101MF60FVTSWP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCV1EVM101MF60FVTSWP
JLCPCB Part #
C2918310
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25V 5.7mm 6.3mm Mixture ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS