PCR1VPF470MF05FA25WP
MFR.Part #
PCR1VPF470MF05FA25WP
JLCPCB Part #
C2918282
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 35V 47uF 5mm 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS