PCP1APA101M15V
MFR.Part #
PCP1APA101M15V
JLCPCB Part #
C453489
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 4.3mm 7.3mm ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS