PCR1CEN561MBABLL35WT
MFR.Part #
PCR1CEN561MBABLL35WT
JLCPCB Part #
C2918316
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 560uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS