PCR1APF471MF12LL25WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR1APF471MF12LL25WP
JLCPCB Part #
C2918305
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS