CGS502U030R2C
MFR.Part #
CGS502U030R2C
JLCPCB Part #
C2622195
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30V 34.93mm 37mΩ@120Hz 4.5A@120Hz 5000uF 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS