CG2750U150R2C
MFR.Part #
CG2750U150R2C
JLCPCB Part #
C2622024
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 150V 170mΩ@120Hz 2.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 275uF 34.93mm 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS