LKG1J332MESAAK
MFR.Part #
LKG1J332MESAAK
JLCPCB Part #
C1608945
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.6A@120Hz 25mm 3300uF 40mm 63V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS