380LX562M063A022
MFR.Part #
380LX562M063A022
JLCPCB Part #
C19420153
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 5600uF 63V 70mΩ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS