LKS1E223MESC
MFR.Part #
LKS1E223MESC
JLCPCB Part #
C1609526
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22000uF 25V 3.75A@120Hz 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS