SLPX391M350H3P3
MFR.Part #
SLPX391M350H3P3
JLCPCB Part #
C2621467
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.3A@120Hz 3000hrs@85℃ 32mm 350V 35mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS