CM05ED330JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM05ED330JO3
Description
-55℃~+125℃ 11.4mm 33pF 500V 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors