SLPX331M420C9P3
MFR.Part #
SLPX331M420C9P3
JLCPCB Part #
C2621323
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.2A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 420V 52mm 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS