AFK337M06E16T-F
MFR.Part #
AFK337M06E16T-F
JLCPCB Part #
C2442859
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 260mΩ 300mA@100kHz 330uF 6.3V ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS