381LQ223M035K452
MFR.Part #
381LQ223M035K452
JLCPCB Part #
C5518425
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22000uF 23mΩ@120Hz 30mm 35V 47mm 5A@120Hz ±20% Plugin,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS