DCMC123U050AH2B
MFR.Part #
DCMC123U050AH2B
JLCPCB Part #
C2623774
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12000uF 2000hrs@85℃ 25.9mΩ@120Hz 50V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS