SLP101M420A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP101M420A3P3
JLCPCB Part #
C2620909
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 27mm 3.317Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 420V 700mA@120Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS