3KP12CA-TP
MFR.Part #
3KP12CA-TP
JLCPCB Part #
C19983614
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 14.7V 150.8A 19.9V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS