3KP130CA-TP
MFR.Part #
3KP130CA-TP
JLCPCB Part #
C19983616
Description
-55℃~+175℃ 10uA 130V 14.4A 159V 209V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS