3KP120A-TP
MFR.Part #
3KP120A-TP
JLCPCB Part #
C19983611
Description
-55℃~+175℃ 10uA 120V 147V 15.5A 193V 3kW@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS